بازی يلدايی با ۵ روز تاخير

اینها را به پاس احترامی که برای سیاوشوون قائلم می نویسم . هر چند که شاید دیر باشد.
1- در این دنیای مجازی به جز یکی دو نفر دیگر کسی از هویت واقعی من اطلاعی ندارد. آنهایی هم که مرا به خوبی می شناسند از هویت این وبلاگ بی اطلاعند. نیازی هم نیست کسی بداند.
2- سی سالم است . ولی این دو سال آخر را بیشتر از تمام آن 28 سال دوست دارم. چرایش بماند برای بعد.
3- فرشته های من اما دوتا هستند. که تمام عشق و امید من هستند. یک همسرم و دومی پسرم. که به راحتی می توانم بگویم بزرگترین لطف الهی در حق من بود.
4- به نظر خیلی از دوستان آدم شوخ طبع و بذله گویی هستم. و شاید در نگاه آنها اجتماعی.  ولی من همیشه تنهایی را به هر چیز دیگری ترجیح داده ام.
5-اوقات فراقتم را بیشتر با موسیقی و کتاب می گذرانم. گاهی هم سه تار می نوازم. (بیشتر زمانی که کسی در خانه نباشد)
6-  آزادی یه اعتقاد من ولنگاری نیست.معتقدم که باید آزاد بود اما نه به این معنی همه چیز را فدای آزادی کرد.رفتار بر طبق میل درونی را آزادی نمی دانم.
7- عشق را که امر مقدسی است و معتقدم انسان با دوست داشتن زنده است، به اعتقاد من همان قدر که مقدس است می تواند چیز مزخرفی باشد.(و من آن را بد جور تجربه کرده ام)
8- خدا وسیله ای برای توجیه حماقت هایمان نباشد . گاهی به آن اندیشیدن بد نیست.

/ 6 نظر / 15 بازدید
فاوست صورتی

عجب!

مريم حقيقت

سلام باز هم/حرفی نیست فقط.... تقدیم با ...جنازه... فریاد می شوی؟یا علی

ققنوس

ظاهراْ اين نوشته بايد در ۵ مورد نوشته می شد ولی الان هشت مورد شده. بازی ديگه. ايراد نگيريد.

محمد م

سلام . با يک مثنوی و يک غزل به روزم .و منتظر نقد شما دوست عزيز . تمام درد سر من تو هستی و نازت / و آن کروموزوم ايکس دردسر سازت

سحر

سلام دوست عزیز، اگه میخوای چیزی شبیه تبلیغات Google اما به فارسی توی وبلاگت بگذاری و از این راه هم درآمد داشته باشی و هم سایتت یا هر چیز دیگه ای را در بقیه سایتها معرفی کنی تا بازدیدکننده هات زیاد بشن، یه سری به سایت ads.blogabzar.com بزن. کافیه وبلاگت در روز بیشتر از 10 بازذدیدکننده داشته باشه. فقط لطفا موقع ثبت نام، در قسمت نام معرف بنویس: sahar1986 یه سری بشون بزن و امکاناتشون را ببین. ضرر نداره :) قربانت سحر