۱- دوستي مي گفت:" خيلي ها معتقدند آدم ها هر چه بزرگتر مي شوند،  داناتر مي شوند. در حاليكه درستش اين است كه بگوييم آدم ها هر چه داناتر مي شوند بزرگتر مي شوند."

 

۲- امشب به خانه جديد اثاث كشي مي كنيم. خانه اي كوچكتر از خانه قبلي اما زيباتر. تصميم گرفته ام با اين تغيير منزل يك خانه تكاني هم به خودم بدهم و از اين رخوت و ركود چند ماهه ام بكاهم. سعي مي كنم اينجا را سر و ساماني بدهم و بيشتر بنويسم.

این دوتا چه ربطی به هم داشت؟

/ 7 نظر / 3 بازدید
احمد زاده

با سلام وتشکر ازجنابعالی امیدوارم که دفعه بعدی که به وبلاگتان خواهیم آمد تا از مطالب زیبا ومفید شما استفاده کنیم پیشرفت وبهبود وبلاگ زیبابتان را بیشتر از این ببینیم و وبلاگ زیبایتان با مطالب زیباتر وطرحها وعکسهای زیباتر جلب توجه کننده تر وقابل استفاده ترمشاهده کنیم خیلی خوب مطلب می نویسید حتما ادامه بدهید اگر فرصت کنم دوباره به وبلاگتان خواهم آمد خوشحال خواهم شد شما نیز به وب لاگ ما سری بزنیدونظرتان رادر خصوص اون به من بگید اگر تمایل داشته باشید واجازه بدهید وبلاگ جنابعالی را لینک خواهیم کرد منتظر حضورتان هستم در پناه ایزدی موفق باشید احمد زاده -اردبیل

سلام رفیق :جوانمرگنامه؛ کتاب اکبر یاعی تبار را از کجا گیر اوردی خواهش میکنم اگه میشه بهم بگید از کجا تهیه کنم borzoo.nazari@yahoo.com

امير حسين نيکزاد

حافظ اینبار برایم خواند: بگذار اشک در غمتان پرده در شود ... با غزلی به روزم و منتظر امیرحسین نیکزاد

آروین

سلام؛ چرا بیخودی اوقات تلخی می کنی؟ خودت گفته ای «رخوت و رکود چندماهه»، خب من از کجا باید در جواب سلامی، علیک بگویم که مدتهاست گفته نشده است. خیلی وقت است که می خواهم لینک بدهم اما هی منتظر ماندم تا آپ دیت کنی و...بگذریم. منابع را هم ایـمیل می کنم در اولین فرصت. تا بعد.