جام جهانی. برزيل. تيم ملی

تب جام جهانی این روزها بالا گرفته است و کم کم به روزهای اوج حساسیت نزدیک می شویم. این روزها صفحه تلویزیونمان تنها چیزی که نمایش می دهد فوتبال است. و سایر اعضای خانواده هم خواه ناخواه خود را در این ابراز احساسات نسبت به بازی ها و تیم های مختلف شریک کرده اند. شاید هم رعایت حال مرا می کنند که با اشتیاق فراوان بازی ها را دنبال می کنم و به قول معروف نمی خواهند که توی ذوقم بزنند.
من احتمال می دهم امسال مثل دوره ی قبل باز هم برزیل قهرمان جام باشد مگر اینکه آرژانتین سد راهش شود. هر چند که از تیم هایی مثل اسپانیا و هلند هم نباید غافل شد. اما نه... همان برزیل قهرمان می شود. چهار سال پیش که کمتر کسی امیدی به این تیم داشت قهرمان شد . امسال هم با وجود جادوگرانی مانند رونالدینیو ،کاکا ، روبینیو و ... این تیم را حتما باید قهرمان دانست. به تیم ملی که چندان نمی توان امید داشت. چرا که ظاهراً بازیکنانش را نه بر اساس قابلیت های آنان که بر اساس روابط دیگری انتخاب می کنند. و تا وقتی این علی دایی ِ( ..... ) همه کاره تیم باشد نباید امید چندانی به این تیم داشت.به هر حال امروز مشخص می شود. من که در بازی امروز شکست سختی را برای ایران پیش ینی می کنم .(مثلاً 1 - 3 ) امیدوارم این پیش بینی من اشتباه از آب درآید.

/ 1 نظر / 4 بازدید
مسافر عشق

سلام اوميدوارم پيش بينی ات غلط از آب در بياد. در هر صورت وبلاگ هايی که داستان نويس و شعر دارند همشون قشنگ اند. اگه بهم سر زدی نظرت را بنويس برام مهمه