1- اگر چه مدت زيادي است اينجا مطلبي ننوشته ام ولي قصدم هم اين نبود که ديگر چيزي ننويسم . روزهاي سختي گذشتند. روزهايي که فرصت فکر کردن را هم از آدم مي گرفتند . انگار که بخواهند زحمت يک عمر زندگي را يک دفعه و در يک سال روي دوش هايت بگذارند.و تو فقط به اين فکر کني که کي تمام مي شود اين خانه به دوشي؟ الان که به پايان اين روزها نزديک مي شوم احساس خوبي دارم. تا پايان سال فرصت زيادي باقي نمانده و اين در حالي است که من انبوه کارهاي عقب افتاده را پيش روي خود مي بينم. قيد خيلي کارها را همان اواسط سال زده بودم . اما انگار بايد فکر ديگري بکنم.

2- مدتي است از جوجه تيغي خبري ندارم . گاهي وقت ها اينطور مي شود. يک دفعه اي غيبش مي زند و تا مد تها خبري از او نيست. اما اين بار غيبتش خيلي طولاني شده است . اگر کسي خبري از او دارد حتماً مرا در جريان بگذارد . مژدگاني خوبي دريافت خواهد کرد.

3- خدمت آرش عزيز هم عرض کنم که من شاعر نيستم .ولي شعر زياد مي خوانم . گاهي هم که شعر  زيبايي مي خوانم  شعر را اينجا مي گذارم چون حس مي کنم شعر خوب را  خوب است همه بخوانند .درست مثل اين شعر که چند وقت پيش در يکي از وبلاگ ها خواندم(وبلاگ را ياد م نيست) :

هر بار خواست چاي بريزد نمانده اي
رفتي و باز هم به سکوتش کشانده اي
تنها دلش خوش است به اينکه يکي دو بار
با واسطه سلام برايش رسانده اي
حالا صداي او به خودش هم نمي رسد
از بس که بغض توي گلويش چپانده اي
ديدم دوباره شهر پر از جوجه فنچ هاست
گفتند باز روسري ات را تکانده اي
مي رقصي و برات مهم نيست مرگشان
مشتي نهنگ را که به ساحل کشانده اي
()
بدبخت من ، فلک زده من ، بد بيار من ...
امروز عصر چاي ندارم ...تو مانده اي

حامد عسکري

/ 17 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خارپشت

ببخشيد شما اساسا چک ميل می کنيد؟ همان آدرس قديمی sinason3 را عرض می کنم. مهمانی و عید و مخلفاتش هم که لابد خوش می گذرد دیگر.

سید مهدی موسوی

سلام عزیز به مناسبت عید نوروز و اینجور چیزها در پستی ویژه در 13 فروردین به همراه: 1-رسول ملاقلی پور 2-سعید ایمانی 3-محمدحسین صفارهرندی 4-ژان بودریار 5-جشنواره بین المللی شعر فجر 6-غزل پست مدرن 7-فیلم 300 8-مسعود ده نمکی 9-مهسا محب علی 10-رضا بروسان 11-فرشته ها خودکشی کردند 12-غزل 13-فمینیسم مردانه در مطلبی تحت عنوان: «13 نفر که در بهشت به ملاقاتت می آیند» به روزم و منتظرت...

پيشنهاد همکاری

با سلام نظرت در باره تبادل لينک با من چيه؟ اگر موافقی در بخش .. دست به دست هم .. خبرم کن . www.mrclipu.persianblog.ir

سارا

چه شعر زيبايی...ممنون که برای ما هم گذاشتيد!

ياسر نادری

سلام دوست خوبم مرسی از اين همه احساس و توانائی خيل جاب بود منم با يه رباعی منتظر نقدتونم اگه افتخار بدين سبز باشيد

پرويز

سلام انتخاب بسيار خوبی بود سری بزن سپاس

حبيب

سلام عزیز ! سر زدم و خوندمت . این نوشته هم محض ر یا !!!!! جهت اطلاع . شاد باشی